Delta Grup İş Makinaları

Delta Grup İş Makinaları

İvedik Mahallesi, 1495. Sokak, Arıkanlar Plaza, No:17/66 Yenimahalle/ANKARA
[email protected]

+90 312 395 95 42 +90 530 4071803
 

Hakkımızda

Delta Grup İş Makinaları

2001 Yılında diğer kuruluşumuz olan firma ile başlayan BOBCAT servis ve yedek parça bayiliğimiz 2009 yılından bu yana Ankara Ivedik Org. sanayide servis ve yedek parça faaliyeti gösteren DELTA GRUP MAKİNA OTOM. İNŞ. TUR. MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  BOBCAT Türkiye distribütörü HASEL İŞ MAKİNALARI olunca Şubat 2022 yılında HASEL İŞ MAKİNALARI ile yaptığı anlaşmada BOBCAT yedek parça satış ve tam donanımlı servis araçlarıyla, BOBCAT üzerine uzmanlaşmış teknik ekibiyle müşterilerimize sahada ve atölyemizde kaliteli, güvenilir, garantili servis hizmeti vermekteyiz.

 

BOBCAT Skıd loader, Telehandle ve mini excavatör ismini makine ile özdeşleştirmiş sınıfının lider makinasıdır. Kaliteli ve dayanıklığını kanıtlamış en zorlu koşullarda bile üstün performans göstermektedir.

 

Tarımda ve hayvancılıkta, endüstride, şehir içi alt yapıda 100 model şeçeneği 150 farklı orijinal Bobcat ataşman seçeneğiyle sınıfının lideridir.

 

MİSYONUMUZ

Geçmişten gelen birikimimizi ve anlayışımızı BOBCAT İş makinaları sektörünün dinamikleri ile birleştirip; kazan-kazan prensibi ile, sektöre, sektörün değerli çalışanlarına, iş ilişkisi içinde bulunduğumuz kişilere, çevremize ve kurumumuza faydalı olma ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerini saygı ve saygınlık çerçevesinde yürütmektir.

 

VİZYONUMUZ

BOBCAT İş Makinaları sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimizin servis ve yedek parça taleplerine kesintisiz cevap verip, şirketimizi sektörün içerisinde layık olduğu saygınlığa ulaştırmak ve kurumsal yapısını oturtmaktır.

İkinci El & Kiralık Makinalar

DELTA GRUP MAKİNA OTOM. İNŞ. TUR. MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak işinize en uygun makinaları geniş filomuzdan seçebilir veya uzman ekibimiz ile görüşerek sizlere en uygun fizibiliteyi yapabiliriz.

Tamir & Bakım

DELTA GRUP MAKİNA OTOM. İNŞ. TUR. MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak işinizde kullandığınız makinaları uzman ekibimiz tamir ve & bakım konusunda görüşerek sizlere en uygun programı yapabiliriz.

Yedek Parça Temini

DELTA GRUP MAKİNA OTOM. İNŞ. TUR. MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak işinizdee kullanmış olduğunuz makinaların yedek parçalarını en kısa zaman da ve uygun fiyatlı olarak temin edebilirsiniz .

Bobcat İş Makinaları & Yedek Parça

DELTA GRUP MAKİNA OTOM. İNŞ. TUR. MÜH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak işinize en uygun makinaları geniş filomuzdan seçebilir veya uzman ekibimiz ile görüşerek sizlere en uygun fizibiliteyi yapabiliriz. Her makine için uzun, orta ve kısa süreli kiralama imkanına sahipsiniz. Uzun dönem kiralama yapmak istemeniz durumunda da dilediğiniz makine temin edilecektir.

Makine kiralamak yada ikinci el makine satın almak için bizim ile iletişime geçiniz.

Yedek Parça Temini 0
Tamir & Bakım 0
İkinci El & Kiralık Makinalar 0

×